MY JSME HUDBA JIHOČESKÉHO KRAJE! MY JSME HUDBA EHMK 2028!

Vyhráli jsme 1. místo Fénixe

Desátý ročník nejprestižnější tuzemské soutěže o nejlepší content management vyhrála Jihočeská filharmonie.

S velkou radostí posíláme do světa zprávu, že naše kampaň "Není hráč jako hráč" vyhrála desátý ročník nejprestižnější tuzemské soutěže o nejlepší content management v oblasti umění a kultury, jehož výsledky byly vyhlášeny tento týden v Praze.

Kampaň vznikla na návrh a ve spolupráci s Chilli Production za účasti našich předních hráčů a dále osobností sportovních klubů v Českých Budějovicích.

Děkujeme, že se vám naše spoty líbí! Máme velkou radost!

Skladatelská soutěž
Pozadí

Programová brožura 44. koncertní sezóny

S radostí Vám předkládáme plán další, tentokrát už 44. koncertní sezóny Jihočeské filharmonie. Jediné filharmonie v Jihočeském kraji, jediné filharmonie Evropského města kultury 2028.
Celý článek

Malé ohlédnutí...

Deset let vedu Jihočeskou filharmonii. Přišel jsem tehdy do prostředí, které jsem předtím znal jen zvenčí. A chvíli tak samozřejmě trvalo, než jsem se zorientoval, seznámil se spolupracovníky, přijal nové na nejbližší pozice a vstoupil lehce do specifického muzikantského světa.
Celý článek

Soutěž ukončena! Máme 67 fanfár!

Všem děkujeme za účast! Jihočeská filharmonie vypsala skladatelskou soutěž k vytvoření slavnostní fanfáry k poctě jmenování Českých Budějovic Evropským hlavním městem kultury 2028.
Celý článek

Výzva k autorské soutěži!

Jihočeská filharmonie vypisuje skladatelskou soutěž k vytvoření slavnostní fanfáry k poctě jmenování Českých Budějovic Evropským hlavním městem kultury 2028.
Celý článek
CO PRO VÁS CHYSTÁME V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ

Nadcházející koncerty