MY JSME HUDBA JIHOČESKÉHO KRAJE! MY JSME HUDBA EHMK 2028!

Promo videa

Za posledních 10 let jsme natočili mnoho hudebních videí. Některá najdete na této stránce, všechna jsou ke shlédnutí na YouTube kanále Jihočeské filharmonie.

Koncert v korunách stromů

Jihočeská filharmonie vystoupala nejvýš ze všech tuzemských orchestrů. V nadmořské výšce tisíc metrů natočila netradiční hudební pohled ze Stezky korunami stromů na Lipno. S velkou chutí jsme vynesli k nebesům Antonína Dvořáka.

Jedeme za Vámi

Zahráli jsme i na vlnách vodní nádrže Lipno.

Jihočeská filharmonie v ZOO Hluboká

Jihočeská filharmonie se zašla podívat na partnerskou ZOO Hluboká. A oni nás i s Mendelssohnem zavřeli do klecí!

Jihočeská filharmonie na Sokolském ostrově

Jihočeská filharmonie zahrála na Sokolském ostrově část ze skladby Le roi s´amuse od Léa Deliba.

Jihočeská filharmonie na zámku Blatná

Už jste navštívili zámek Blatná? My ano a občerstvili jsme nejenom hudbou místní publikum. Poslechněte si skladbu s názvem Pavana od Gabriela Faurého a vychutnejte si krásu blatenského zámku.

Jihočeská filharmonie s Ivou Bittovou v Českém Krumlově

Iva Bittová patří k nejvýraznějším osobnostem české alternativní hudební scény. Společně s ní jsme vyjeli do Českého Krumlova a užili si krásné moravské lidové písně. Také tu melodii nemůžete teď dostat z hlavy...?

Jihočeská filharmonie na zámku Kratochvíle

Pokračujeme v našich cestách po krásách Jihočeského kraje a tentokrát jsme zavítali na zámek Kratochvíle. Posuďte sami, jaká je to krása...

Jihočeská filharmonie na Hluboké nad Vltavou

Jihočeská filharmonie zavítala před zámek Hluboká nad Vltavou a zahrála druhou část ze skladby Česká suita od Antonína Dvořáka.

Jihočeská filharmonie na zřícenině hradu Pořešín

Zabili na Pořešíně. Baladu pro banditu jsme připomněli na této pohledné zřícenině. Jihočeská filharmonie pokračuje v hudebních návštěvách zajímavých turistických cílů Jihočeského kraje.

Pozadí
CO PRO VÁS CHYSTÁME V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ

Nadcházející koncerty